Künye

Sahibi ve Tüzel Kişi
Moz Dijital Ldt. Şti

 

Genel Yayın Yönetmeni 

Ramazan Nurbaki
rnurbaki@arastirmaciyazar.com

 

Yayın Koordinatörü

Muhammed Duran
mduran@arastirmaciyazar.com

 

İçerik Editörü

Mervan Güven
mguven@arastirmaciyazar.com

 

Fotoğraf Editörü

Eren Korkut
ekorkut@arastirmaciyazar.com

 

Görsel Tasarım Yönetmeni

İslam Nurbaki
inurbaki@arastirmaciyazar.com

 

Prodüksiyon Sorumlusu

Mahmut Ergüven
merguven@arastirmaciyazar.com

 

Sosyal Medya Sorumlusu

Ecem Yazgan
eyazgan@arastirmaciyazar.com

 

Kurumsal İletişim
kurumsal@arastirmaciyazar.com

 

Site İletişim ve Reklam
bilgi@arastirmaciyazar.com